947
podporených projektov
115
mesiacov pôsobenia
979 000
EUR pre podporené projekty

o Gesto pre mesto

Sme šťastní, keď môžeme pomáhať

Raiffeisen banka žije s vami vo vašom meste. Preto radi pomôžeme projektom na zlepšenie života nás všetkých. Projekty s najvyšším počtom hlasov podporíme finančným darom.

Ako môžete požiadať o finančný dar?

Projekt do programu Gesto pre mesto prihlásite vyplnením jednoduchého online formulára na www.gestopremesto.sk. Uvediete základné údaje organizácie a opíšete plánovaný projekt. Po odoslaní formulára potvrdíte automaticky zaslaný e-mail, čím sa stáva projekt právoplatne prihlásený. Tá istá organizácia môže v jednom kvartáli prihlásiť len jeden projekt. Tá istá organizácia môže mať počas kalendárneho roka len jeden víťazný projekt.

Kto môže hlasovať za projekt, ktorý podporíme?

Hlasovať môže každá osoba staršia ako 18 rokov prostredníctvom online formulára na stránke www.gestopremesto.sk. Každá osoba môže v danom kvartáli hlasovať iba raz. Projekt, ktorý získal najvyšší počet hlasov, zverejníme nasledujúci pracovný deň po skončení hlasovania.

Využite túto jedinečnú príležitosť a prispejte k zlepšeniu života vo svojom meste spolu s nami! Tešíme sa na zaujímavé projekty.

Viac informácií o priebehu programu Gesto pre mesto nájdete tu.